Mahkeme karar verdi: Kirasını böyle ödeyen kiracılar yandı Mahkeme karar verdi: Kirasını böyle ödeyen kiracılar yandı

DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Çelik Erimez seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Eskişehir’in büyükşehir ve ilçe pazarlarını tek tek gezen Erimez’in bu seferki durakları Emek’te kurulan kapalı pazar ve Huzur salı pazarı oldu.

Erimez’e ziyaretinde Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Yunus Korkmaz,Odunpazarı İlçe Başkanı Hakan Kaşıkçı ve İl Kadın Çalışmaları Başkanı Yağmur Kaşıkçı eşlik etti. 

Pazar esnafıyla konuşan Büyükşehir Adayı Erimez şikayetleri ve istekleri dinledi.

“VATANDAŞ PAZAR ARABALARINI DOLDURAMAMAKTAN ŞİKAYETÇİ”

Pazar yeri ziyareti hakkında konuşan DEVA Partisi Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Av. Çelik Erimez, ”Vatandaş Pazar arabalarını dolduramamaktan şikayetçi. Vatandaşlar fiyat pahalılığından pazar esnafı ise kar edememekten şikayet ediyor. Her iki tarafta kendince haklı. Her alanda olduğu gibi burada da düzeltilmesi gereken birçok unsur var. DEVA ekibi olarak tüm sorunların farkındayız. İlçelerdeki Pazar yerleri de dahil olmak üzere Eskişehir’deki tüm Pazar yerlerini neredeyse gezdik. Her yerdeki şikayetler ve sorunlar aynı. Bizim en güçlü yönümüz ekonomi bunu her zaman söylüyoruz. Ali Babacan önderliğinde ekonominin eski parlak günlerine geri döneceğimize inancımız tam. Halkımızda bize destek verirse Pazar arabaları dolacak. Ne vatandaşın ne de esnafın böyle sorunları kalmayacak.”şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.50.03

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi