Yıldızlar Okulu Düzce Kampüsü ortaokul öğrencileri Eskişehir’e gezi düzenledi. Eskişehir’i gezmeye gelen öğrenciler, Polatlı Dua Tepe, Odunpazarı Evleri, Kurşunlu Camii ve Küllüyesi, Atlıhan Kapalı Çarşı, Porsuk Çayı’nı gezdi.

Bu ziyarete Balmumu Heykeller Müzesi, ve Cam Eserleri Müzesini gezerek, sanat eserlerini görme, sanat hakkındaki bilgilerini pekiştirme fırsatı sağlarken, Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkını gezerek de bilimin eğlenceli halini doya doya yaşama fırsatı buldular. 
Bu gezi sayesinde öğrenciler hem keyifli vakit geçirdi hem de bilgilerini tazeleyip pekiştirme ve Eskişehir’in güzelliklerini görme imkanı buldu. 

Yıldızlar Okulu Düzce Kampüsü bu keyifli geziyle ilgili fotoğraf karelerini şu sözlerle paylaştı: ”Yoğun çalışma tempolarına “ Eskişehir Kültür Gezisiyle” kısa bir mola veren ortaokul öğrencilerimiz, ziyaret ettikleri Polatlı Dua Tepe, Odun Pazarı Evleri, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Cam Eserleri Müzesi, Atlıhan Kapalı Çarşı, Balmumu Heykeller Müzesi, Porsuk Çayı, Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkını gezerek bilgileri pekiştirirken diğer yandan da beraber vakit geçirmenin tadını çıkardılar.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi