Dolar 40 lirayı geçecek mi? Ünlü isim ilk kez açıkladı Dolar 40 lirayı geçecek mi? Ünlü isim ilk kez açıkladı

DSİ 3. Bölge Müdürü Sayın Kağan Şan, Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mükerrem Öğüt, ilgili Şube Müdürleri ve personelle birlikte, Eskişehir'in Çifteler ilçesinde gerçekleştirilen sulama projelerinde incelemelerde bulundu. İncelemeler kapsamında, Çifteler Sulaması onarımı ikmal inşaatı ile Çifteler Sulaması kanal servis yolu bakım ve onarım çalışmaları detaylı bir şekilde değerlendirildi.

DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan Şan ve beraberindeki heyet, sulama projelerinin mevcut durumunu gözlemledi ve projelerin ilerleyişi hakkında bilgi aldı.

İnceleme sonrasında yapılan değerlendirme toplantısında, projelerin devam eden aşamaları hakkında detaylı bilgi alındı ve önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar planlandı.

İNCELEME YAPILDI

DSİ 3. Bölge Müdürlüğünden inceleme ile ilgili şunlar söylendi; "Bölge Müdürümüz Sayın Kağan Şan, Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Mükerrem Öğüt, ilgili Şube Müdürleri ve personelle birlikte; Eskişehir Çifteler Sulaması onarımı ikmal inşaatı ile Çifteler Sulaması kanal servis yolu bakım ve onarım çalışmalarında incelemelerde bulundu."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi