Atatürkçü Düşünce Dernekleri arasında, Türkiye'nin çağdaşlaşma ve ilerleme hedeflerine yönelik işbirliği ve dayanışma adımları güçleniyor. Bu kapsamda, Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi, bugün Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şubesi'ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaret, sadece iki şube arasındaki ilişkilerin pekişmesine değil, aynı zamanda Atatürk ilke ve devrimlerine olan bağlılığın bir göstergesi olarak da nitelendirildi.

Ziyarette, dernek üyeleri arasında fikir alışverişi, deneyim paylaşımı ve gelecek projeler için işbirliği olanaklarının değerlendirilmesi gibi konular ele alındı. Atatürk'ün Türkiye'yi modernleştirme ve çağdaşlaştırma hedefleri doğrultusunda, derneklerin ortak bir vizyon etrafında bir araya gelmesi ve bu değerleri topluma aktarma sorumluluğu üzerinde duruldu.

Ziyarette kardeşlik ve dayanışma ruhu güçlendirildi

Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi ziyareti şu sözlerle duyurdu: "Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şubemizi ziyaret ettik. Şube Başkanımız Cihan TAŞAR ve Şube Saymanımız Mustafa SAVAŞ ile görüş alışverişinde bulunduk. Nazik ev sahiplikleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi