Eskişehir dahil 48 ilde 'Narkogüç' operasyonu! 1 ton uyuşturucu ele geçirildi Eskişehir dahil 48 ilde 'Narkogüç' operasyonu! 1 ton uyuşturucu ele geçirildi

DEMİRSPOR, POLATLI’YI AĞIRLIYOR

Kozlu Belediyespor’un ligden çekilmesi sayesinde Eskişehirspor’un haftayı maç yapmadan hükmen galibiyetle geçireceği yarışta, Eskişehir Demirspor yarın saat 14.00’de Osmangazi Üniversitesi Sahasında 1926 Polatlı Belediyespor’u ağırlayacak.
32 puanla zirvede yer alan Eskişehirspor’u, 30 puanla ikinci sırada takip eden Polatlı temsilcisi, Siyah kırmızılı takımın hükmen galibiyetle geçireceği haftayı kayıpsız atlatmak istiyor.

YUNUSEMRE, ALAPLI’YI BEKLİYOR

Ligdeki diğer temsilcimiz Yunusemrespor ise, 11 Şubat Pazar günü 27 Puanla grupta 3.sırada yer alan Alaplı Belediyespor’u ağırlayacak.
Yarın Necdet Yıldırım sahasında oynanacak karşılaşma saat 14.00’de başlayacak. 

DİRİ, TARAFTARLARI UYARDI

Yarın oynanacak maçlar öncesi taraftarlara seslenen Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Polatlı ve Alaplı taraftarlarının ligin ilk yarasında Eskişehirspor taraftarlarına karşı centilmence davrandığını, oynanacak maçları takip edecek Eskişehirli sporseverlerin bu konuya dikkat etmeleri gerektiğini  belirterek, “Şehrimize gelen iki takımın taraftarları da bizlerle iyi diyalogları olan oluşumlardır.
Hafta sonu şehrimize gelecek iki takım taraftarlarına Eskişehir halkına yakışır misafirperver yaklaşalım. Bir sıkıntısı olanı giderelim. Yardımcı olmamız gereken noktada geri durmayalım. Bu tür maçlarda araya girip ortamı germek isteyen modeller çıkacaktır ve bu tiplere de fırsat vermeyelim" dedi.

Kaynak: Murat Dağtekin