Deliklitaş Mahallesi Muhtarı Şadi Günay ve muhtar azaları, mahalle sakinlerine daha yakın olabilmek ve mahalledeki yaşam kalitesini artırmak amacıyla aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda, muhtarlık ekibi, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını doğrudan dinlemek ve çözüm üretmek için çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor.

Son olarak, Muhtar Günay ve beraberindeki azalar, mahalle sakinlerinden biri olan Kazım Kurt'u ziyaret etti. Ziyaret sırasında, mahalledeki mevcut durum değerlendirildi ve iyileştirme gereksinimleri üzerinde fikir alışverişi yapıldı. Kazım Kurt, mahalle halkının beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğrudan muhtarlık yetkililerine ileterek, mahalledeki yaşam kalitesinin artırılması için işbirliği yapma konusundaki isteğini dile getirdi.

Muhtar Günay, ziyaretin amacının mahalle sakinleriyle daha yakın ilişkiler kurmak ve onların sesine kulak vermek olduğunu belirtti. Ayrıca, mahalledeki sorunların çözümü için aktif bir rol üstlenme sözü verdi. Benzer ziyaretlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini ifade eden Günay, mahalle halkının taleplerine daha hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek için çalışacaklarını vurguladı.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

Kazım Kurt ziyarete dair fotoğrafları şu sözlerle paylaştı:"Deliklitaş Mahallesi Muhtarı Şadi Günay’a ve Muhtar Azaları’na ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi