"Çok Güzel Hareketler Bunlar" programıyla ekran karşısına geçen ve bu programla tanıdığımız Zeynep Koçak, sosyal medya hesabından tedavisi olmayan bir hastalığa yakalandığını açıkladı. Verdiği haberle sevdiklerini üzen oyuncu hangi hastalığa yakalandı? İşte detaylar...

 Türk köşe yazarı, oyuncu, senarist ve yönetmen olan "Çok güzel Hareketler Bunlar" ile ünlenen 41 yaşındaki Zeynep Koçak, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Eğitim hayatı boyunca Koçak, kısa film çalışmalarıyla ilgilenmiştir. 

Son zamanlarda fiziksel değişimleriyle şaşırtan başarılı oyuncu, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalarla sevenlerini üzdü. 

"BEN İSYAN EDECEĞİM BİRAZ" DİYEREK HASTALIĞINI AÇIKLADI

Zeynep Koçak sosyal medya hesabında şu açıklamalarla yakalandığı hastalığı açıkladı; "Ben yaklaşık 23 yıldır Derealizasyon adı verilen yani gerçeklik algısının yitirilmesi olarak özetleyebileceğim, normalde 15'er dakikalık ataklar halinde olan ama bende atipik bir versiyonu mevcut olduğu için 23 senedir aralıksız 7/24 her gün yaşadığım ve gerçek hissetmek nasıl bir şey artık unutalı çok olduğu bir rahatsızlıkla uğraşıyorum. Maalesef tedavisi olmayan bu rahatsızlıkla beraber üzerine anksiyete, panik atak gibi bir rahatsızlıklar eklenince inanın her şey yolunda gitse bile ilerlemek çok zor oluyor."

Ünlü oyuncu yaşamakta olduğu bu hastalık dolayısıyla da ekranlardan uzak kaldığını duyurdu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi