CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, CHP grup toplantısına katılım ve sonrasında gerçekleşen önemli bir buluşmayı paylaştı. Buluşmada, CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel'in yanı sıra Grup Başkanvekilleri Ali Mahir Başarır ve Murat Emir ile Grup İdare Amiri Uğur Bayraktutan'ı ziyaret ettiklerini belirtti. 

BULUŞMAYA ESKİŞEHİR’DEN PEK ÇOK İSİM KATILDI

Buluşmada, Eskişehir’den CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, Tepebaşı İlçe Başkanı Elif Zümrüt Çerçi ve yönetim kurulu üyeleri Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyelerinin TBMM'de konuk edildiği belirtildi.

CHP Eskişehir Milletveki İbrahim Arslan sosyal medyasında yaptığı açıklamada: “CHP grup toplantısına katılım ve sonrasında Genel başkanımız Sayın Özgür Özel, Grup Başkan vekillerimiz Sayın Ali Mahir Başarır ve Sayın Murat Emir, Grup İdare Amirimiz Sayın Uğur Bayraktutan’ı ziyareti içeren buluşmada; İl başkanımız Sayın Talat Yalaz, Tepebaşı ilçe başkanımız Sayın Elif Zümrüt Çerçi ve yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye başkanımız Sayın Ahmet Ataç, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyelerimizi TBMM’de konuk ettik.”dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi