Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın

Vali Aksoy, öğrencilerle bir araya gelerek çevre konusundaki önemli mesajları paylaştı ve çevre bilincinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalara vurgu yaptı. Çevre, şehircilik ve iklim değişikliği konularında ilin ve ülkenin geleceği için atılacak adımların önemine değindi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hikmet Çelik ise, çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve sürdürülebilirlik adına yapılan çalışmalar hakkında Vali Aksoy'a bilgi verdi. Öğrencilerin çevre konusundaki farkındalığının artırılması için gerçekleştirilen etkinlikler hakkında da bilgi aktarıldı.

Vali Aksoy, çevre bilincinin toplumun her kesimine yayılması ve sürdürülebilir bir çevre için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. Öğrencilerle yapılan bu buluşmanın, gençlerin çevre konusunda duyarlılıklarını artırmak adına önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi