Komedyen, stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmen olan Cem Yılmaz, son stand up gösterisinde sağlığıyla ilgili yaptığı açıklamada sevenlerini üzdü. 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaşadığı ilişkilerle ve en çok Serenay Sarıkaya ile yaşadığı ilişkiyle gündeme geliyordu. Sernay Sarıkaya'nın GQ'nün New York'taki ödül gecesinde giydiği kıyafete gönderme yapıyor olması iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. 

Son zamanlarda eski eşi Ahu Yağtu ile aralarında "nafaka" çekişmesi bulunan Cem Yılmaz, ödediği nafakayı fazla bulunca itiraz etmiş fakat  itirazına olumlu bir dönüş alamamıştı. 

SON STAND UP GÖSTERİSİ ÜZDÜ

Cem Yılmaz, gerçekleştirdiği son stand up gösterisi sonunda yaptığı açıklama ile sevenlerini üzüdü. Yaşadığı ciddi sağlık sorunlarından dolayı doktora gittiğini söyleyen Cem Yılmaz, sağ gözünde yüzde 50 görme kaybı olduğunu açıkladı. 

Gözünün görmediğini söylerek doktora giden Cem Yılmaz, doktorun gözünde değişik bir sağlık problemi olduğunu açıkladığını söyledi. Cem Yılmaz "Retina ayrılmış yerinden arkada. Bu gözüm yüzde elli görmüyor benim" dedi.

YAŞADIĞI SAĞLIK SORUNUNU TİYE ALDI

Her olaya espriyle yaklaşan Cem Yılmaz, ytaşadığı sorunu tiye alarak "Meslek ağabey. Ben işte bu mesleğe gözlerimi verdim. Zeki Müren nasıl kalbini verdi sizlere ben de gözümü verdim yani. Tek harfle yırttım" dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi