Kaymakam Sadettin Yücel'den anaokulu ziyareti Kaymakam Sadettin Yücel'den anaokulu ziyareti

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Çelik Erimez’in bu seferki durağı da S.S Eskişehir İli Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi oldu. Erimez’e ziyaretinde DEVA Partisi İl Başkanı Av. Resul Ertürk, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Özkarayanık, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Yunus Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Kooperatife üye olan şoförlerle bir araya gelen Erimez, masaları tek tek gezerek selam verdi. 
S.S Eskişehir İli Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkan Atnan Altın’ı da ziyaret eden Erimez, seçim çalışmaları ve projelerinden bahsetti.

“SEÇİM ÖNCESİNDE ZİYARET EDEN SİYASETÇİLERDEN OLMAK İSTEMİYORUZ”

Ziyaret hakkında konuşan Erimez,” Son ana kadar dokunmadığımız tek bir vatandaş kalmasın istiyoruz. Herkesin elinden tutmak ve gönüllerine dokunmak asıl hedefimiz. Saha çalışmaları çok güzel ama rekabet tabii ki zor. Büyükşehir belediye başkan adayları çok iddialı. Ama ben sadece kazanan olmak değil kazananı belirlemenin de çok önemli olduğunu ve bizimde bunda büyük rol oynayacağımızı düşünüyorum. Seçim için çok güzel projeler hazırladık. Bu projelerin hayata geçmesi en büyük amaçlarım ve isteklerimden biri. Bugün S.S Eskişehir İli Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret ettik, bu işe emek veren vatandaşlarımızla sohbet ettik. Emekçilerimizin isteklerini ve şikayetlerini dinledik. Gülen yüzleri görmek ve destek cümlelerini duymak bizim için çok kıymetli. Biz seçim öncesinde gözüküp sonradan kaybolan siyasetçilerden olmak istemiyoruz. Ziyaretlerimize seçim sonrasında da devam edip Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz. Başkan Atnan Altın’a misafirperverlikleri için teşekkür ederim. “ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: Hakan Türktan