Telefon sahipleri rakamları görünce şaşıracak: Cep telefonu faturalarına dev zam Telefon sahipleri rakamları görünce şaşıracak: Cep telefonu faturalarına dev zam

Ziyaretlerde işçilerin çalışma koşulları, ücretler, sosyal haklar ve sendika ile ilgili konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Birleşik Metal-İş Eskişehir Şubesi Başkanı, ziyaretlerin amacının üyelerle doğrudan temas kurarak sorunları yerinde tespit etmek ve çözüm önerileri geliştirmek olduğunu belirtti. Ayrıca, işçilerin sendika ile olan iletişimini güçlendirmek ve dayanışmayı artırmak da önemli bir amaç olarak öne çıktı.

Ziyaretler sırasında işçilerin karşılaştıkları sorunlar dinlendi ve çözüm önerileri üzerinde tartışıldı. Sendika üyeleri, haklarının korunması ve işçi dostu çalışma koşullarının sağlanması konusundaki taleplerini dile getirdiler. Birleşik Metal-İş Eskişehir Şubesi, bu taleplerin takipçisi olacağını ve işçilerin haklarını savunmaya devam edeceğini vurguladı.

"İŞYERİ ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR"

Yapılan açıklamada,"Şube yönetim kurulumuz işyeri ziyaretlerine devam ediyor. YENİ RENTA PİŞİRİCİ ÜRÜNLERİ ve lojistik depolarında çalışan üyelerimizi tezgah başında ziyaret ederek yaklaşan Ramazan bayramlarını kutladılar."denildi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi