Başkan Aksoy, İnönü Mesleki Lisesi'nde Bilgi Yarışması'na katıldı Başkan Aksoy, İnönü Mesleki Lisesi'nde Bilgi Yarışması'na katıldı

Zafer Partisi'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Oğuz Beki, mahalle ziyaretleri kapsamında bugün Yenibağlar Mahallesi Muhtarı Mine Türeli ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşme, hemşehrilerin sorunlarını daha yakından öğrenmek ve adayın projelerini paylaşmak amacıyla düzenlendi.

Görüşme sırasında, mahalle sakinlerinin yaşadığı sorunlar ve beklentiler dinlenirken, Oğuz Beki tarafından sunulan projeler hakkında da bilgi verildi. Hemşehrilerin görüş ve önerilerini değerlendiren Beki, şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için birlikte çalışma ve dayanışma çağrısında bulundu.

Beki "Mahalle ziyaretlerimiz kapsamında bugün Yenibağlar Mahalle Muhtarı Mine Türeli ile bir araya geldik. Hemşehrilerimizin sorunlarını öğrenebilmek ve ürettiğimiz projelerimizi paylaşabilmek adına yaptığımız görüşmede pek çok fikir alışverişinde bulunduk. Şehrimizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız" açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi