Prof. Dr. Bekir Karasu cinayetiyle ilgili yeni gelişme: 3 şüpheli tutuklandı Prof. Dr. Bekir Karasu cinayetiyle ilgili yeni gelişme: 3 şüpheli tutuklandı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), 2024 yılı Kadın İstihdamı teması çerçevesinde Sanayide Kadın İstihdamı Programı ile önemli bir adım attı.

BEBKA'nın NOSAB ve İŞKUR Bursa iş birliğinde yürütülen programın birinci modülü başarıyla tamamlandı. Program kapsamında düzenlenen ‘Kalite Kontrol Operatörlüğü’ eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

BEBKA eğitimlerle ilgili yaptığı açıklamada; "Sanayide Kadın İstihdamı Programı ile 2024 yılı Kadın İstihdamı temasına katkı sağlıyoruz.  BEBKA'nın NOSAB ve İŞKUR Bursa iş birliğinde yürütülen "Sanayide Kadın İstihdamı Programı" birinci modülü tamamlandı.   Programın birinci modülü kapsamında düzenlenen ‘Kalite Kontrol Operatörlüğü’ eğitimini alan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Programda kursiyerlerle sanayicilerin bir araya geldiği "Kariyer Buluşması" da gerçekleştirildi." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi