Ticaret Bakanlığı açıkladı: Bu ülkeden getirilen otomobillere ilave gümrük vergisi ödenecek Ticaret Bakanlığı açıkladı: Bu ülkeden getirilen otomobillere ilave gümrük vergisi ödenecek

Toplantıda Belediye Başkanlarıyla bir araya gelen Süllü, üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek için birlikte çalışacaklarını ve yerel seçim başarısını artırarak iktidara hazırlanacaklarını ifade etti.

Süllü, yaptığı açıklamada seçim başarısında katkısı olan herkese teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek daha güçlü bir şekilde geleceğe yürüyeceklerini belirtti.

Ünlüce toplantı hakkında; " CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığımızın düzenlediği danışma kurulu toplantısına katılarak partililerimiz ile bir araya geldik. Atatürk’ten aldığımız ilham ve Türkiye İttifakı’nın 31 Mart’ta bizlere verdiği güç ile yerelden sonra genelde de iktidarı kazanabilmek için çok çalışacağız. Örgütümüzle birlikte yalnızca seçim döneminde değil, her zaman sahada olacak, vatandaşlarımıza dokunacağız. Bu vesileyle örgütümüze bir kez daha emekleri için teşekkür ediyorum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi