MSB duyurdu! Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi MSB duyurdu! Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

Günyüzü Belediye Başkanı Hidayet Özmen, yapılan hasat programına katılan ve destek veren isimlere teşekkürlerini iletti. Özmen, özel olarak Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile diğer daire amirlerine ve destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

"TEŞEKKÜR EDERİM"

Özmen, yaptığı açıklamada, " "Hasat programımıza katılarak bizleri onurlandıran, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı Beyefendiye, Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendiye, Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Nebi Hatipoğlu Beyefendiye, Eskişehir Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy Beyefendiye, DSİ Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Akif Balta Beyefendiye, değerli daire amirlerimize, bizi hiçbir konuda yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ederim." dedi.

Günyüzü Belediye Başkanı Hidayet Özmen'in teşekkür mesajı, şehirdeki tarımsal faaliyetlerin desteklenmesi ve işbirliğinin önemini vurgularken, katılımcılar arasındaki dayanışma ve işbirliğine de dikkat çekti.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi