Son 90 güne girildi: Başvurmayan tapu sahipleri hakkını kaybediyor Son 90 güne girildi: Başvurmayan tapu sahipleri hakkını kaybediyor

Türkiye EURO 2024'te Hollanda ile karşılaştığı mücadelede mağlup olarak turnuvaya çeyrek finalde veda etti.

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci, Türkiye'yi EURO 2024te çeyrek finale kadar taşıyan A Milli Futbol Takımına teşekkür etti.

Başkan Dökmeci mesajında şu ifadelere yer verdi;

" Bugün A Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası çeyrek final maçında Hollanda ile karşılaşarak üstün bir mücadele sergiledi Maalesef istediğimiz sonucu elde edemeyerek çeyrek finalde elenmiş olsak da, sahada göstermiş oldukları azim ve gayretle hepimizin gönlünde taht kurdu. 
Sizler, milli formayı büyük bir onur ve gururla taşıdınız. Her anınızda sahada mücadele ederken gösterdiğiniz özveri ve çaba, tüm ülkemizi gururlandırdı. Bu başarılarınız ve mücadelenizle genç nesillere ilham kaynağı oldunuz.Bizler, Sivrihisar halkı olarak, bu zorlu süreçte göstermiş olduğunuz azim ve kararlılığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Avrupa Şampiyonası'nda elde ettiğiniz başarılar, ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğinizi bir kez daha gösterdi. Gelecek turnuvalarda daha büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Sizlere bundan sonraki maçlarınızda başarılar diliyor, gösterdiğiniz performans için yürekten teşekkür ediyorum."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi