Yeni evlenecek çiftlere faizsiz kredi desteği! Başvuru tarihleri belli oldu Yeni evlenecek çiftlere faizsiz kredi desteği! Başvuru tarihleri belli oldu

2000 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in sosyal hizmet projelerinden biri olarak faaliyetlerine başlayan Halk Ekmek’in son teknoloji ile yeni fabrikası düzenlenen görkemli bir törenle Eskişehirlilerin hizmetine sunuldu. 75. Yıl Mahallesi Selami Vardar Bulvarı’nda (Yaş Sebze ve Meyve Hal Binası Arkası) bulunan Halk Ekmek Unlu Mamuller Fabrikası”nın açılış törenine Eskişehirliler büyük ilgi gösterdi.

''Tesis, halkçı ve sosyal belediyeciliğin kazanımıdır''

 Fabrikanın açılış törenine, ilçe belediye başkanları, belediye bürokratları, mahalle muhtarları ile Eskişehirliler katıldı. Törenin ardından Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, ''Büyükşehir Belediyemizin şehrimize kazandırdığı yeni Halk Ekmek Unlu Mamuller Fabrikası'nın açılışını gerçekleştirdik. Eskişehir'e ve hemşehrilerimize hayırlı olsun. Bu modern tesis, halkçı ve sosyal belediyeciliğin kazanımıdır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve projede emeği geçenleri kutluyor, teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi