Herkes kapış kapış alıyor: Piyasadaki en ucuz 10 ticari araç belli oldu Herkes kapış kapış alıyor: Piyasadaki en ucuz 10 ticari araç belli oldu

AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ı vefatının 7. yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla andı andı. Gürcan mesajında; "22 yaşında, hayatının baharında bir müzik öğretmeniydi Aybüke Yalçın. Öğrencilerine iyi bir eğitim vermekten; vatanına, milletine faydalı olmaktan başka gayesi olmayan Aybüke öğretmen, çok sevdiği mesleğinin henüz çok başında bölücü teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit edildi. Şehadetinin 7’nci yılında şehit öğretmenimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyorum. Kalbimizde yaşamaya devam edecek, aziz hatırası asla unutulmayacak" ifadelerini kullandı.

Şenay Aybüke Yalçın Kimdir?

Şenay Aybüke Yalçın (3 Eylül 1994, Osmancık - 9 Haziran 2017, Kozluk), Türk öğretmendir. 2016 yılında Batman'ın Kozluk ilçesindeki bir liseye müzik öğretmeni olarak atandı. 2017 yılında PKK'nın Kozluk belediye başkanına yönelik saldırısı sırasında vücuduna mermi isabet etmesi sonucu öldü.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi