Eğitim ve öğretim yılı 2. döneminde alınacak tedbirler konuşuldu Eğitim ve öğretim yılı 2. döneminde alınacak tedbirler konuşuldu

Eskişehir Atatürk Lisesi Kavşağı'nda, özellikle turist sürücülerin yolda dönüş yapma konusunda karışıklık yaşadığı iddia ediliyor. Sürücülerin yönlendirme konusundaki belirsizlikleri, trafik akışını olumsuz etkiliyor ve günlük hayatta zaman kaybına neden oluyor.

Bölgedeki sürücüler ve şehre gelen turistler, daha güvenli ve düzenli bir trafik akışı için Atatürk Lisesi Kavşağı'na trafik yönlendirme levhalarının konulmasını istiyor. Bu levhaların, özellikle dönüş noktalarını ve ilgili yönlendirmeleri net bir şekilde belirtmesi bekleniyor.

Eskişehir Net haber Merkezine ulaşan bir vatandaş "Atatürk Lisesi Kavşağı'na trafik yönlendirme levhası istiyoruz. Yönlendirme tabelası olmadığı için bilmeyenler yanlış şeride giriyor. Trafik levhalarının eksikliği zaman zaman kazalara da sebep olabilir, bu konuda kaygılıyız. Şehre gelen turistlerin doğru yönlendirmelerle kolayca seyehat edebilmesi için trafik yönlendirme levhalarının ilgili kavşakta bulunmasını istiyoruz" ihbarında bulundu.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi