Ziraat Bankası, emeklilere sunduğu yeni hizmetlerle dikkat çekiyor. Banka, emekli maaşını kendisinden almaya başlayan müşterilere ücretsiz HGS etiketi, %25 indirimli kiralık kasa hizmeti ve ücretsiz dijital bankacılık işlemleri sunacak.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin, maaşlarını Ziraat Bankası'na taşımaları yeterli olacak.

Hızlı Geçiş Sistemi'nde (HGS) alt limit fiyatlarına yapılan güncelleme ile özel bir banka, müşterilerine gönderdiği mesajda 100 TL olan alt limitin 3 Nisan'dan itibaren 175 TL olarak uygulanacağını bildirdi.

Bu değişiklikle birlikte, 1. sınıf HGS ürünlerinin otoyol ve köprü geçişlerinde bakiye yetersizliği yaşanmaması hedefleniyor ve otomatik yükleme tutarı da 175 TL olarak güncellenecek.

Arabası olan emekliler için sevindirici haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Banka, promosyon kampanyasını güncelleyerek emeklilere ödenen promosyon tutarını artırdı ve bazı hizmetleri ücretsiz hale getirdi.

Banka yetkilileri, "İlk kez emekli maaşı alacak müşterilerimiz, bankamızı tercih ederek bir yıl boyunca geçerli olacak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilir," diyerek yeni kampanya detaylarını açıkladı.

Ziraat Bankası, emekli maaşını bankadan almaya başlayan müşterilere özel olarak ücretsiz HGS etiketi hizmeti sunacak. Bu hizmetten yararlanmak için en yakın şubeye başvurabilirsiniz.

Ayrıca banka, emekli müşterilere %25 indirimli kiralık kasa hizmeti de sunacak. Bu hizmetten yararlanmak için de şubelere başvurabilir.

Banka, dijital kanallar üzerinden yapılan Havale, EFT ve FAST işlemlerini de ücretsiz hale getirdi. Sunulan bu imkanlardan faydalanmak isteyen emeklilerin, emekli maaşlarını Ziraat Bankası'na taşımaları ve 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi imzalamaları yeterli olacak.

Bu kampanya kapsamında, emekli maaşı müşterilerine 12 bin TL promosyon tutarı yanı sıra ücretsiz HGS hizmeti sunulacak.

Emekliler, Ziraat Bankası'nın sunduğu bu avantajlardan yararlanarak maliyetlerini düşürebilir ve çeşitli bankacılık hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirler.

Kaynak: Haber Merkezi