İlçenin güncel meselelerini ele almak ve gelecek dönem stratejilerini belirlemek amacıyla bir istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıya, AK Parti Sarıcakaya İlçe Teşkilatı üyeleri, yerel yöneticiler, parti üyeleri ve ilçe halkından temsilciler katıldı. 

Toplantıda, katılımcılar fikir alışverişinde bulunarak, ilçenin karşı karşıya olduğu sorunları ve ihtiyaçları belirlediler. Ayrıca, gelecek dönemde yapılması planlanan çalışmaları ve projeleri değerlendirerek, ilçenin kalkınması ve refah seviyesinin artırılması için nasıl bir yol haritası izlenebileceği konusunda görüşlerini paylaştılar.

Yapılan açıklamada, "İl Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sarıcakaya Koordinatörümüz Turgay Yıldırım; Sarıcakaya Belediye Başkanımız Ahmet Dönmez, İlçe Başkanımız Hikmet Aknur, Kadın Kolları Başkanımız Azime Demirel, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Ali Ada ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla Sarıcakaya’da gerçekleştirilen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılım sağladı." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi