Eskişehir'de ormanlık alanlara girişler yasaklandı: Bu tarihte başlayacak Eskişehir'de ormanlık alanlara girişler yasaklandı: Bu tarihte başlayacak

AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Av. Musab Tayyip Altınkaynak’ın liderliğinde, AK Parti Odunpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özcan Yıldız ve AK Parti Tepebaşı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerim Furkan Aksın’ın da katılımıyla genişletilmiş gençlik kolları toplantısı düzenlendi.

AK Parti'nin genç kadrolarını bir araya getirerek gençlik kollarının sorumluluk alanları ele alındı ve stratejik konular masaya yatırıldı.

Toplantı fotoğraf çekimiyle tamamlandı.

HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİZ

Konuyla ilgili AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları sosyal medya hesabında,  “AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanımız Av. Musab Tayyip Altınkaynak riyasetinde genişletilmiş gençlik kolları toplantımızın İlçe Başkanlarımız AK Parti Odunpazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özcan Yıldız ve AK Parti Tepebaşı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerim Furkan Aksın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi