Marketlere etiket dayanmıyor: 6 ayda yüzde 25 zam Marketlere etiket dayanmıyor: 6 ayda yüzde 25 zam

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, sosyal medya hesabı X'ten yaptığı paylaşımda görevinden istifa ettiğini duyurdu. 

Sezer istifa metninde şu ifadelere yer verdi;

"Kıymetli Yol ve Dava Arkadaşlarım,

20 Mart 2023 tarihinde üstlenmiş olduğum Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevimden, İl Başkanımız ile yaşadığımız görüş ve fikir ayrılıklarından dolayı, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz istişare sonucunda bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

Bu kutsal görevi şahsıma layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir'e ve Teşkilat Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Köse'ye şükranlarımı sunuyorum.

İlçe Başkanlığı sürecimde başta Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerim, değerli yol arkadaşlarım olmak üzere Belediye Meclis Üyelerimize, Mahalle Başkanlarıma ve Teşkilatlarına, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve Teşkilatlarına, seçimlerde Milletimizin iradesine sahip çıkan Sandık Kurulu Üyelerimize desteklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Bu süreçte her zaman desteklerini gördüğümüz, Milletvekilimiz Sayın Fatih Dönmez'e, Milletvekilimiz Sayın Ayşen Gürcan'a, Yerel Seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olan ve gece gündüz demeden bizimle birlikte çalışan ve desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Sayın Nebi Hatipoğlu'na teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Yine bu süreçte en çok ihmal ettiğim ve buna rağmen en büyük desteği gördüğüm kıymetli eşim Elif Hanıma, özel günlerinde, sıkıntılı zamanlarında, heyecanlı anlarında yanlarında olamadığım için bir gün bile şikayet etmeyen kendileri küçük ama koca yürekli evlatlarım Muhammed Selim ve Ahmet Yağız'a anlayışlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Aktif siyasi hayatım boyunca çeşitli kademelerde Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olma şerefine ve davaya hizmet etme ve buna bundan sonraki süreçte de Partimin, Teşkilatımın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın her daim emrinde olacağımı da ifade ediyorum. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi