Uzmanı açıkladı: Botoks yalnızca güzellik için değil bu alanlarda da kullanılıyor Uzmanı açıkladı: Botoks yalnızca güzellik için değil bu alanlarda da kullanılıyor

AK Parti Kadın Kolları Eskişehir İl Başkanlığı, Başkan Yardımcıları Gülizar Gülmez, Tülay Karataş ve Songül Sayın ile birlikte "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kapsamında Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu sergi açılışına katıldı.

Sergi açılışına katılan AK Parti Kadın Kolları yöneticileri, etkinliğin önemine vurgu yaparak, vatandaşların hayat boyu öğrenmeye ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan bu tür etkinliklere desteklerinin devam edeceğini belirttiler.

Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği sergi, çeşitli el sanatları, resim, fotoğrafçılık gibi alanlarda yapılan eserlerin sergilendiği bir etkinlik olarak dikkat çekti. Katılımcılar, sergi açılışında bir araya gelerek sanatın ve eğitimin önemine vurgu yaparken, bu tür etkinliklerin toplumun kültürel ve sanatsal birikimine katkı sağladığını ifade ettiler.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi