Eskişehir'de, 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Aile Haftası kapsamında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Orhan Bayrak, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Safiye Gönül Bayar Huzurevi'nde bulunan çiftleri ziyaret ederek, onlarla keyifli ve anlamlı bir zaman geçirdi.

Ziyaret sırasında Bayrak, huzurevinde kalan çiftlerle yakından ilgilendi ve onların ihtiyaçlarını dinledi. Ayrıca çiftlerle keyifli sohbetler gerçekleştiren Bayrak, onların hatıralarını paylaşarak anılarını tazeledi. Ziyaretin ardından Bayrak, çiftlere Aile Haftası'nı kutlayarak, kendilerine küçük hediyeler verdi ve mutlu anlar yaşadı.

Image

Safiye Gönül Bayar Huzurevi yönetimi de ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Aile Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen bu güzel organizasyondan dolayı Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Orhan Bayrak'a teşekkür etti.

"Ömürleri boyunca muhabbetlerinin hep ilk günkü kalması dileğiyle"

Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sosyal medya hesabında ziyarete dair fotoğrafları şu sözlerle paylaştı:"Aile Haftası kapsamında İl Müdürümüz Orhan Bayrak Safiye Gönül Bayar Huzurevimizde kalan yaşlı çiftlerimizi ziyaret etti. İl Müdürümüz çınarlarımıza ömürleri boyunca muhabbetlerinin hep ilk günkü kalması dileğinde bulundu."

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi