Eskişehir Hazır Destek AFAD Gönüllüleri İl Müdürünü ziyaret etti. İl Müdürü ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi./ İl Müdürü AFAD Gönüllülerine ziyaretleri için teşekkür etti

Eskişehir'deki Hazır Destek AFAD gönüllüleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bu ziyaret, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) gönüllülerinin, yeni atanan il müdürüne desteklerini sunma ve işbirliğini pekiştirme amacını taşıyordu. 

İl Müdürü, gönüllülerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yapılan bu nazik jest için teşekkürlerini iletti. Gönüllülük esasına dayalı olarak hizmet veren AFAD gönüllülerinin, toplumda acil durumlara müdahalede ve afetlerde yardım faaliyetlerinde önemli bir rol oynadığını vurguladı.

Yapılan açıklamada, "Eskişehir Hazır Destek AFAD Gönüllülerimiz,İl Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İl Müdürümüz yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek Hazır Destek AFAD Gönüllülerimize teşekkür etti." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi