"Kalbim", "Unut Beni" gibi şarkılarla hafızalarda yer eden Bengü 2018 yılında Selim Selimoğlu ile dünyaevine girmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren çiftin bu evlilikten bir kızı ve bir oğlu dünyaya gelmişti. 

Sosyal medyada aile fotoğrafıyla büyük beğeni toplayan çiftin kısa bir süre boşanacağı yönünde iddialar gündemde yer alıyordu. Bengü'nün bir konserinde ağlaması olay olmuş ve eşi Selim Selimoğlu ile ayrılacakları iddia edilmişti. 

Fizy platformunda yayınlanan, Kaan Ölker’in sunduğu “Popcast” programına konuk olan Bengü, boşanma iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

"ÜZÜLDÜM"

Konserindeki kalabalığın şarkısına hep bir ağızdan eşlik etmesinden dolayı duygulandığını dile getiren Bengü: “40 bin kişi hep bir ağızdan şarkımı söylüyor, büyük bir mutluluğun gözyaşlarıydı onlar. Şuna üzüldüm; bir kadının gözyaşları sadece boşanmada ya da bir evlilik bittiğinde mi olmalı? Bir kadın mutluluktan da ağlamalı. Neden millet olarak buna yoruyoruz?” dedi. 

"ALLAH KALBİME GÖRE VERDİ"

Bengü çok sevdiği eşi Selim Selimoğluyla ilgili “Hiç beklemediğim bir anda geldi ve gelişti her şey. Yalnızlığımın ve hayatımın ödülü eşim ve ailem oldu. Allah kalbime göre verdi gerçekten” dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi