Eskişehir’de konut satışları geriledi Eskişehir’de konut satışları geriledi

Eskişehir'in Osmangazi Mahallesi'nde, Basın Şehitleri Caddesi'nde sıcak yaz günlerinde susuz kalan yavru güvercinler için bir vatandaş yardım çağrısında bulundu.

Güvercinlerin bakımı konusunda endişeleri olan vatandaş, veteriner desteği arayışına girdiğini belirtti. Ancak şu an için köye gitmek zorunda olduklarını ve güvercinlere bakma imkânlarının olmadığını ifade etti. Bu nedenle, güvercinlere geçici olarak bakabilecek ve veteriner desteği sağlayabilecek kişilerden yardım talep etti.

Ayrıca, güvercinlerin uçmaları konusunda maddi destek sağlama sözü veren vatandaş, bu süreçte destek olabilecek kişilerin iletişime geçmelerini istedi.

"HERKES KAPISININ ÖNÜNE BİR KAP SU KOYSUN"

Konuyla ilgili Eskisehir Net Haber Merkezine , “Osmangazi Mahallesi'nde Basın Şehitleri Caddesi'nde çektim. Lütfen kimse duyarsız olmasın, kapılarının önüne bir kap su koysun. Bu hayvanlar suyu nereden bulup içecekler? Bu güvercinler yavru uçmayı bilmiyorlar. Veterinere bıraktım, güvercin bakımından anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Veterinerde en fazla iki gün kalabilirler. Biz köye gideceğiz, şu an bakma gibi imkânım yok. Bakabilen olursa, güvercinlere uçana kadar maddi olarak ben destekleyeceğim. Lütfen yardımcı olun." ihbarında bulundu.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi