Çakırözer CHP İnönü Belediye Başkan Adayı Balkan Aktaş ile İnönü’nün Aşağıkuzfındık köyünde kahvelerde vatandaşlarla buluşurken, CHP Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve ilçe başkanlarıyla Bardakçı ve Derbenek mahallelerinde kapı kapı dolaşarak partisinin adaylarına destek istedi. 
Eskişehir’in İnönü ve Seyitgazi ilçelerinde vatandaşların partisinin belediye başkan adaylarına tam destek olduğunu söyleyen Çakırözer, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, İnönü’de Balkan Aktaş, Setyitgazi’de Uğur Tepe ile Eskişehirlilere hizmet vereceklerini dile getirdi. 

“ESKİŞEHİR KAZANACAK!”
Çakırözer yaptığı ziyaretlerde, “İnönü’de Belediye Başkan Adayımız Balkan Aktaş, genç ve alanında uzman birbirinden değerli meclis üyesi adaylarıyla yola çıktı. Hem merkezde hem de köylerde kendisine büyük destek var. Seyitgazi’de 65 yıl sonra partimizin Belediye Başkanı seçilen Uğur Tepe hemşehrilerimizin taleplerini karşılamak, sorunlarını çözüme kavuşturmak için sosyal belediyecilik anlayışıyla Seyitgazililere hizmet götürdü. Çaldığımız her kapıda hemşehrilerimiz kendisinden hizmetlerinin devamını istiyor. İnanıyoruz bu teveccüh sandığa da yansıyacak ve 31 Mart’tan sonra İnönü’de Balkan Aktaş, Seyitgazi’de Uğur Tepe, Eskişehir’de de Ayşe Ünlüce ile hep birlikte kazanacağız. Dürüst, şeffaf belediyecilik anlayışıyla başkanlarımız genç yaşlı, kadın erkek, çiftçi, esnaf, emekli, emekçi her kesimden vatandaşımızın taleplerini karşılamak için iş birliği içinde çalışmalarını sürdürecek. İnönü kazanacak, Seyitgazi kazanacak, Eskişehir kazanacak” dedi.

Kaynak: Bülten