Büyükşehir Belediyesi duyurdu: Eskişehir'de bugün bazı yollar trafiğe kapalı olacak Büyükşehir Belediyesi duyurdu: Eskişehir'de bugün bazı yollar trafiğe kapalı olacak

2024-2025 sezonunda Eskişehirspor’un da yer aldığı Bölgesel Amatör ligde mücadele etmeye hak kazanan 2 Eylül Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.
Teknik direktör Oktay Arıkan ile yola devam etme kararı alan 2 Eylül Spor, iç transferde 10 futbolcu ile daha önce sözleşme yenilerken, dış transferde ise 7 oyuncu renklerine bağladı.
Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama şöyle;  Direktör Oktay Arıkan’ın talepleri doğrultasında Başkan Tuna Üçtaş’ın önderliğinde mesai yapan transfer komitesi şu isimlerle anlaşma sağladı: Emre Kılınç – Orta Saha, Berkay Çolak – Orha Saha, Hakan Demirel – Kanat – Orta Saha, Oğuzhan Köksal – Forvet, Egemen Günce – Sol Bek, Osman Taha Ilyas – Kaleci, Niyazi Çınar – Kaleci   


Bu sezon herkesin saygı duyacağı, mütevazi ama iddialı bir kadro kurmak için gayret gösterdiklerinin altını çizen Başkan Tuna Üçtaş “Eskişehir futbolunda iz bırakmak istiyoruz. İmkanlarımız doğrultusunda en ideal kadroyu kurmak için ciddi bir efor sarf ediyoruz. Teknik Direktörümüz Oktay Arıkan’ın raporu doğrultusunda pek çok oyuncuyla görüşme yaptık ve büyük bir kısmı ile anlaşma sağladık. Haber beklediğimiz, teklif yaptığımız ve görüşeceğimiz oyuncularda var. İnşallah bu sene şehrimiz futbolunda her yönüyle takdir edilen, rakiplerin çekindiği ve ses getirecek bir takımımız olacak. Yönetim kurulumuzla bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Murat Dağtekin