2023'ün trafik hacmi verileri açıklandı: Eskişehir Çevre Yolu da listede 2023'ün trafik hacmi verileri açıklandı: Eskişehir Çevre Yolu da listede

Play-Off 1.tur maçında Karşıyaka ağlarına gönderdiği golle İzmir temsilcisini yarış dışı bırakan İbrahim Zeytin, maç sonrası tur atladıkları için mutlu olduğunu söyledi.

"HOCAMIZ GOL ATACAĞIMI BİLİYORDU"

Karşılaşmaya teknik direktör Engin Çalışır’ın taktiği gereği yedek kulübesinde başladığını ve oyuna 58.dakikada alındığını belirten oyuncu, “Hocamız gol atacağıma inanıyordu. Bu yüzden oyuna sonradan girdim ve girdikten 10 dakika sonra turu getiren gol geldi." ifadelerini kullandı.

"DEVAMINI GETİRMEK İSTİYORUZ"

"Kazandığımız için mutluyum. Yönetim, teknik kadro ve takım arkadaşlarımızla birlikte artık 2.tur için kenetleneceğiz. Eskişehir’e bu heyecanı yaşatmak güzel. Devamını getirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ZEYTİNİ ÇOOOK SEVİYORUZ

Diğer taraftan Karşıyaka maçı dönüşü, yolda bir tesiste verilen mola esnasında ‘Zeytini Çoook Seviyoruz’ yazılı tabela gören mavi beyazlı futbolcular, takım arkadaşları İbrahim Zeytin’i aralarına alarak, bu sezon golleri ile takıma önemli katkılar sağlayan arkadaşlarına olan sevgilerini esprili bir şekilde dile getirdi.

Kaynak: Murat Dağtekin