Akustik performanslarıyla milyonların müzik zevkine hitap eden Zeynep Bastık, eşi Tolga Akış'la evlendikten kısa bir süre sonra boşanmıştı.

Ayrılık sonrası Zeynep Bastık "Kimse boşanmak için evlenmiyor ama biz eş olma durumunu beceremedik. Birbirimizi yıpratmadan bu işin yürümediğini gördük ve ayrılık kararı aldık. Hala görüşüyor, çalışıyoruz ama eş ve sevgili olma durumu bizim için bitti. Eş olma durumunu sürdürmek zorunda olmadığımızın farkına vardık." diyerek açıklamada bulunmuştu.

Eşinden boşanması sonrası yeni erkek arkadaşı ve eski eşi ile birlikte aynı ortamda olmasıyla eleştiri yağmuruna tutulan Zeynep Bastık'ın, boşandıktan sonraki erkek arkadaşı ile de yolları ayrıldı. 

Zeynep Bastık son günlerde eski bir Survivor yarışmacısı ile bir arada görülüyordu. Dün ikilinin sevgili oldukları doğrulandı. 

HANGİ SURVİVOR YARIŞMACISIYLA BİRLİKTE?

Kariyer basamaklarını Survivor ile tırmanan, Survivor'dan çıktıktan sonra oyunculuk ile kariyerine devam eden Serkay Tütüncü, 2 gündür Zeynep Bastık'la görülüyordu. İkili sevgili mi değil mi? merak konusuyken, dün bir mekandaki samimi görüntüleri sevgili oldukları iddialarını doğruladı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi