Resmi gazetede yayımlandı: Kısa çalışma ödeneği için prim şartı kaç güne düştü? Resmi gazetede yayımlandı: Kısa çalışma ödeneği için prim şartı kaç güne düştü?

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, AK Parti Tepebaşı ilçe başkanı Emre Aydın ve MHP Tepebaşı ilçe başkanı Faruk Duman ile birlikte Batıkent Muhtarı Derya Can'a nezket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Batıkent Mahallesi için gerçekleştirilebilecek projeler ve planlar hakkında konuşuldu. Muhtar Derya Can, Yüzügüllü'ye nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

''Planlarımızı ve umutlarımızı paylaştık''

Yüzügüllü, ziyaretin ardından '' Tepebaşı Belediye Başkan adayı olarak, Batıkent Mahallemizdeki seçim irtibat büromuzun açılışı öncesinde, AK Parti Tepebaşı ilçe başkanı Emre Aydın ve MHP Tepebaşı ilçe başkanı Faruk Duman ile birlikte mahallemizin kıymetli muhtarı Derya Can’a nezaket ziyaretinde bulunarak kendisine davetimizi yaptık. Muhtarımızın çayını içip, samimi bir sohbetle, Batıkent mahallemiz için planlarımızı ve umutlarımızı paylaştık.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi