Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Uluderiler Derneği'ne ziyarette bulunan Yüzügüllü ve AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın dernek üyeleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Ziyaret esnasında, samimi bir sohbet kurulurken mahalle hakkındaki sorunlardan bahsedildi. Yüzügüllü, dernek üyelerinin sorun ve taleplerini not aldı. Uluderiler Derneği üyeleri Yüzügüllü'ye teşekkürlerini iletti.

''Teşekkürlerimi sunuyorum''

Ziyaretin ardından Yüzügüllü, ''Bu akşam, birlik ve dayanışmanın bir diğer adresi Uludereliler Derneğini ziyaret ettik. Derneğimizin kıymetli üyeleri ile bir araya geldik. Sıcak sohbetlerin, samimi gülüşlerin ve içten kucaklaşmaların olduğu bu buluşmada hemşehrilerimize misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum. Uluderemizde de hep beraber buluşmak dileğiyle'' şeklinde konuştu.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın ise ''Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü İl Gençlik Kolları Başkanımız Musab Tayyip Altınkaya ve MHP Tepebaşı İlçe Teşkilatımız ile birlikte Uludereliler Kültür Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret ettik. Uludereli hemşehrilerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederim.'' dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi