Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault... Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault...

Yüzügüllü, yaklaşan yerel seçimler öncesindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede kent genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren ,AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Zafer Mahallesi Kuyubaşı Kahvehanesi'ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında samimi bir ortam oluşturularak roman vatandaşlarla sohbet edildi.

Yüzügüllü ziyaretin ardından açıklamada bulundu;

''Hayallerin paylaşıldığı bir gün oldu''

Yüzügüllü, ''Zafer Mahallemizin sıcak atmosferinde, Kuyubaşı Kahvehanesi'nin misafirperverliğinde bir araya geldik. Gün, birlik ve beraberliğin, dostlukların pekiştirildiği, samimiyetin sınırları aştığı özel bir gündü. Tepebaşı Belediye Başkan Adayı olarak gerçekleştirdiğim ziyaretimde, Tepebaşı İlçe Başkanımız Emre Aydın ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, bu değerli buluşmada bana eşlik ettiler. Roman vatandaşlarımızla kucaklaştığımız, sohbetlerin, umutların, hayallerin paylaşıldığı bir gün oldu. Her bir fincan çay, dostlukların simgesi, her bir gülümseme, geleceğe duyulan umudun yansımasıydı.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi