Katliam gibi kazanın görüntüleri ortaya çıktı! 6 kişi hayatını kaybetti Katliam gibi kazanın görüntüleri ortaya çıktı! 6 kişi hayatını kaybetti

Yerel seçimlere kısa bir süre kala Tepebaşı Belediye Başkan adayı Yüzügüllü, Sütlüce Mahallesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri ve esnafla samimi bir ortamda buluşan Yüzügüllü, belediye başkanlığı için hedeflerini ve projelerini anlattı. Vatandaşlar da Yüzügüllü'nün projelerine ilgi gösterirken, destek mesajları verdi.

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Sütlüce Mahallesi'nde esnaf ziyareti sırasında mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinledi. Yerel yönetimdeki yenilikçi anlayışını vurgulayan Yüzügüllü, mahalle sakinlerinin beklentilerini dikkate alarak çözüm odaklı projeler sundu. Esnaf ziyareti boyunca Yüzügüllü'ye ilgi büyüktü ve mahalle halkı, projelerine destek verme sözü verdi.

ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİ

Yüzügüllü ziyaret sonrası şunları söyledi; "Sütlüce Mahallemizde bulunan kıymetli esnaflarımızı ziyaret edip, değerli hemşerilerimizle buluştuk. Sizlerle bir araya gelmek, her bir kelimenizde yatan samimiyeti ve ihtiyaçlarınızı hissetmek, sizin sesiniz olmak benim için çok kıymetli. Her zaman hemşehrilerimizin yanında olan ve onların sesine kulak veren bir yönetim anlayışını benimsiyor, projelerimizi ve çalışmalarımızı bunun üzerine geliştiriyoruz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi