Kaymakam Eroğlu, Uzunburun Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu Kaymakam Eroğlu, Uzunburun Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu

Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Muttalip Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında bölgede faaliyet gösteren işletmelerin çalışanları ve yöneticileri ile bir araya gelen Yüzügüllü, üretilen her ürünün Tepebaşı'nın gelişimine katkıda bulunduğunu ve şehrin Türkiye ekonomisindeki yerini daha da güçlendirdiğini vurguladı. 

Yüzügüllü yaptığı açıklamada "Muttalip’teki Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde, bölgede faaliyet gösteren işletmelerin çalışanları ve yöneticileriyle bir araya gelme fırsatı bulduk. Burada üretilen her ürün, Tepebaşımızın gelişimine katkıda bulunuyor ve şehrimizin Türkiye ekonomisindeki yerini daha da güçlendiriyor. Bu vesileyle, Organize Sanayi Bölgesi'nde emek veren herkese teşekkür ediyorum. Sizlerin ve ailelerinizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek, işletmelerimizin daha da büyüyüp gelişebilmesi için gerekli altyapıyı sağlamak ve şehrimizin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak adına elimden geleni yapacağımın sözünü veriyorum" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi