Ak Parti'den Zihni Çalışkan'a ziyaret Ak Parti'den Zihni Çalışkan'a ziyaret

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, 3 Şubat Cumartesi günü saat 14:30'da Çamlıca Mahallesi'nde bulunan Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını gerçekleştirecek. Bu özel günde hemşehrileriyle bir araya gelerek, seçim vizyonunu, projelerini ve hayallerini paylaşmayı hedefliyor.

Açılış etkinliği, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek. Çamlıca Mahallesi, Tombakzade Caddesi'nde yer alan Gurbet Sokak No:5 adresindeki Seçim İrtibat Bürosu, açılış için ev sahipliği yapacak.

Etkinlikte, hemşehrileriyle bir araya gelme, onların düşüncelerini dinleme ve gelecek projelerini paylaşma fırsatı bulacak olan Yüzügüllü, birlik, beraberlik ve dostluk içinde geçirecekleri bu buluşmada, mahalle sakinleriyle samimi bir diyalog kurmayı amaçlıyor.

Tüm hemşehrilerini açılışa davet eden Yüzügüllü, önemli bir günü birlikte geçirmenin heyecanını yaşayacaklarına inanıyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu'nun da katılımı olacak. Açılış, bölge halkıyla adayın etkileşimini artırarak, seçim sürecinde vatandaşlarla daha yakın bir ilişki kurma fırsatı sunacak.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi