Gram altını olana son uyarı: İslam Memiş yakında yaşanacakları açıkladı Gram altını olana son uyarı: İslam Memiş yakında yaşanacakları açıkladı

Bu anlamlı ziyarette Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın, Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Birsen, Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve MHP İlçe Başkan Yardımcısı Soner Güncan, . Alpagutlular Derneği Başkanı Ahmet Adalı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlar yer aldı. 

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü yaptığı konuşmada “Biz yola çıktık. 2024 yılında büyüklerimiz bize Tepebaşı’na hizmet etmek için sizlere hizmet etmek için görev verdiler.  2014-2024 arası Sivrihisar Belediye Başkanlığı yaptım. Sivrihisar’a severek ve heyecanla hizmet verdim. Hizmet etmekle gurur ve onu duydum. Bu dönemde Tepebaşı’nı kazanarak sizlere hizmet getireceğiz. Biz odur budur şunu yaptılar bunu yaptılar diyerek karalama siyaset yapmayacağız. Biz hizmet yapacağız. Ben hizmet odaklı bir başkanım. Bizden önce Başkan olan abilerimiz kendilerince hizmet etmişler saygı duyuyoruz, ancak biz daha da iyisini yapmak için göreve talibiz. Sivrihisar’ı nasıl bir yerden alıp bir yere taşıdıysak, nasıl ki dünyaya tanıttıysak o hizmetleri şimdi Tepebaşı için yapacağız. Belediyecilik sadece belli bir kısımda yapılmaz. Merkeze belediyecilik yapılmaz, belediyecilik hizmeti ilçe sınırlarının tamamına yapılması gerekir. Bugün merkezde ne varsa Tepebaşı’nın her bölgesinde olması gerekiyor. Belediyenin tek görevi vatandaşa hizmet etmektir. Belediyeler ticarethane değildir. Çöp toplamayla belediyecilik olmaz. 10 gündür geziyoruz. Maalesef kenar mahallelerimizin yolları yok, parkları yok, durağı yok. Böyle belediyecilik olmaz. Demişler ki burası Avrupa kenti. Kimse kusura bakmasın hiç de Avrupa kenti değiliz. Merkezde yaptıklarınla Avrupa kenti olunmaz. Merkezde oturan insanda kenar mahallelerde oturanlar insan değil mi? Şimdi aday olanlar yapacağız edeceğiz diyorlar. 20 yıldır zaten siz vardınız sizden başka kimse yoktu? Siz hizmet ediyordunuz, neden şimdiye kadar yapmadınız da şimdi yapacağız edeceğiz diyorsunuz. Ben 20 yıl yapmadım bu saatten sonra yapacağız diyorlar. İnsanlardan vergi almasını biliyorsun. Merkezden de alıyorsun kenar mahallelerden de alıyorsun. Merkeze yatırım yapıyorsun da neden kenar mahallere yatırım yapmıyorsunuz. Eğer ki başkansan sana herkes ulaşmalı. Benim belediyecilik anlayışımda benim kapım kimseye kapanmaz ve her zaman açıktır. Ben vatandaşla iç içe olan başkanım. Porsuk’ta gondol gezdirmeyle Avrupa kenti olunmaz. Seçim biter hizmet başlar. 31 Mart’ta seçimi kazanıp biz belediyeyi sizlerle yöneteceğiz. Sizler rahat ederseniz bende mutlu olurum. Siz hizmet istiyorsanız biz hizmete talibiz” dedi. 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi