Eskişehir'in gururları Mısır'dan büyük başarı ile döndüler Eskişehir'in gururları Mısır'dan büyük başarı ile döndüler

Yaklaşık üç aydır aday adaylığı çalışmaları kapsamında sahada daha aktif olan Sivri, Sedef Medya AŞ bünyesinde faaliyet gösteren eskisehir.net kadrosuna katılan Meltem Karakaş ve Ayşe Kaytan Uçak’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretine geldi. Sivri, Sedef Medya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Sezer ve Yazıişleri Müdürü Cihan Yıldırım ile de görüştü. Çalışmaları hakkında bilgi veren Sivri, “Ticaret erbabıyız. Her yere rahatlıkla girip çıkıyorum. Kimseyle en ufak sorun yaşamadım. Hayatım Tepebaşı’nda geçti” dedi.

“TEPEBAŞI’NDA YENİLİK VAKTİ GELDİ”
Mevcut yönetimin yıllardır yorgunluk belirtileri gösterdiğini ifade eden Sivri, “Heyecan olmazsa hiçbir iş yapılamaz. Belediyecilik hiç yapılamaz. Başkanımızı dinliyorum, yıllardır aynı hizmet ve projeleri anlatıyor. Tepebaşı’nda yenilik vakti geldi. Adaylık kısmet olur, halkımız da onay verirse belediye başkanlığının nasıl yapılacağını göstereceğiz” diye konuştu. Sahada karşılaştığı problemler sorulan Sivri “Emekliler haklı olarak sıkıntılarını dile getiriyor. Hükümetimizin en kısa sürede mağduriyeti gidereceğini biliyoruz” dedi. Sivri AK Parti’nin, Cumhur İttifakı’nın en güçlü olduğu bölgenin Tepebaşı olduğunu bildirdi.

“SEÇİMİN SONUCUNU ETKİLEYECEK PEK ÇOK DİNAMİĞİ HAREKETE GEÇİRİRİM”
Sivri’ye partisinin Tepebaşı’nda yaptığı Tacettin Sarıoğlu-Murat Canözer, İbrahim Yılmaz Kaynarca-Hasan Tuç ve Orhan Soydaş gibi ‘son dakika’ değişiklikleri hatırlatıldı. Tepebaşı İlçe Başkanlığı ve Meclis Üyeliği de yapan Sivri “Bi yüzde 56 oydur gidiyor. Arkadaşlar çok net söylüyorum. Yüzde 56’yı onlar almadı, biz hediye ettik! Aday seçimimiz ve aday yapma biçimimiz sorunlara neden oldu. Bazen teşkilatı bile çalıştıramadık. Tüm bunlardan gerekli dersleri aldık. Aday gösterilmem durumunda seçimin sonucunu etkileyecek pek çok dinamiği harekete geçiririm. Herkes bizden haber bekliyor” dedi.

BELDEEVLERİ İÇİN YENİ ALANLAR TESPİT EDİYORUZ
Sivri, Tepebaşı’nın sorunları için “Otopark sorunu trafik sorununu geçti” cevabını verdi. Yeni bölgelerin şimdiden artan yoğunluğu kaldıramadığını ifade eden Sivri “Daha şimdiden trafik böyle, otopark yok. Bu soruna acilen el atacağız” diye konuştu. Kültür gezisi yapılan şehir sayısının artacağını anlatan Sivri, “Beldeevleri de ihtiyaca cevap vermiyor. Yeni alanlar tespit ediyoruz. Yenileri mutlaka yapılacak” dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi