Yeşilçam'ın ünlü isimlerinden "Bayan Bacak" lakabıyla tanınan Serpil Örümcer zor günler yaşıyor. Şu an 71 yaşında olan ünlü oyuncu yaşadıklarına isyan etti. 

KENDİ FOTOĞRAFLARINI SATTI

15 yaşında kariyerine adım atan ve başlangıcı kendisine gelen teklifi kabul ederek şarkıcı olarak atan Serpil Örümcer, şimdiki zamanlarını zorluk içerisinde geçiriyor. Geçtiğimiz yıllarda faturalarını, elektrik ve suyunu ödeyemediğini söyleyen Serpil Örümcer, kendine ait fotoğrafları 200 TL'den satışia sunmuştu.  Örümcer: "Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı resimlerimi göndermek istiyorum" diyerek açıklama yapmıştı. 

Konuk oyuncu da olabileceğini söyleyen Serpil Örümcer "Arka Sokaklar" dizisinde de üç bölüm yer alarak, geçimine katkı sağlamıştı. 

"MECBUR OLMASAM..."

Yeşilçam'ın yıldızı Serpil Örümcer, Unkapı kilisesi önünde kolye, boncuk, bileklik satışı yapmaya başlamış ama zabıtalardan dolayı bunu da zor yaptığını açıklamıştı. Serpil Örümcer "Burası benim ekmek teknem, buradaki esnaf herkes beni sever ve bilir. Ayda bir gün buraya gelip tezgah açmama bile izin vermiyorlar. Bir ay gelip satış yaparsam diğer ay gelmeme müsaade etmiyorlar. Mecbur olmasam Küçükçekmece’den buralara kadar gelmem. Pazara çıkarak ufak tefek ihtiyaçlarımı karşılıyorum ama ekmek paramı kazanmama bile izin vermiyorlar. Bu durumdan gerçekten bıktım." diyerek isyan etti. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi