Rekortmen dizi Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek geçtiğimiz günlerde yasaklı madde kullanımı ile gündeme gelmişti. Feyza Civelk'in yasaklı madde kullanımı iddiası herkesi şaşırtmıştı.

YASAKLI MADDE KULLANDI

Sabah'ın haberine göre; 29 yaşındaki Feyza Civelek'in, yasaklı madde siparişi verip, teslim alacakken polislere yakalandığı ortaya çıkmıştı. Yasaklı maddeyi getiren kişiye 'Getirdin mi malzemeleri' dediği iddia edilmişti. 

Ünlü oyuncu Feyza Civelek'in yasaklı madde temin etmeye çalıştığı isim olan Selçuk Ç.'nin hakkında "Uyuşturucu veya uyuşturucu madde ticareti yapma veya sağlama" suçundan dava açıldı. Feyza Civelek ise bu dosyada tanık sıfatıyla yer almış ve hakkında zorla getirme kararı çıkarılmıştı. 

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Feyza Civelek yasaklı madde getiren kişiyi tanımadığını öne süren Feyza Civelek "Bir arkadaş marifetiyle numarasını almıştım. Aramızda gönül ilişkisi yoktur. Benim o gün moralim bozuktu, alkol de almıştım. Moralimin bozukluğunun nedenini söylemek istemiyorum. Özel bir sebepti. Alkol kesmeyince uyuşturucu almak istedim" dedi. 

Kaynak: SABAH