Antepli güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edinen dizi Yalı Çapkını izleyicilerin her hafta Cuma akşamı Star TV ekranlarında merakla beklediği bir dizi olarak yer alıyor. 

23 Eylül 2022'de ilk bölümüyle izleyici ile buluşan dizi Star TV'nin fenomen dizisi haline geldi. İzleyicinin beğendiği, reyting rekorları kıran Yalı Çapkını, sezon finali öncesinde bir eski dizi karakterinin diziye dönüşüne şahit olacağız. Peki diziye hangi oyuncu geri dönecek? İşte detaylar...

YALI ÇAPKINI SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Yalı Çapkını'nın ekranlara kısa bir süreliğine 7 Haziran akşamı veda edeceği belirtildi. Dizi sezon finaline girecek. Yaz tatili sonrası tekrar Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

DİZİYE DAHİL OLAN İSİM KİM?

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir gibi isimlerin yer aldığı dizide, Birsen Altuntaş'ın haberine göre; dizinin eski konuk oyuncusu Tamer Levent diziye geri dönecek. Tamer Levent diziye Ziya karakteri ile geri dönecek. Daha öncesinde dizide Halis Ağa'nın yardım istediği eski düşmanı olarak dizide var olan Levent, bu kez intikam ateşiyle yanan Ferit'in isteğiyle dizide yerini alacak. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi