Eskişehir'de hava nasıl olacak? 5 Şubat Pazartesi hava durumu Eskişehir'de hava nasıl olacak? 5 Şubat Pazartesi hava durumu

Geçtiğimiz günlerde görevden alınan Süleyman Reyhan'ın yerine atanan Eskişehir AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında, AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan, Büyükşehir Adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ile birlikte  AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yerel seçim çalışmaları ve yerel yönetim ile ilgili konular masaya yatırıldı. Eskişehir hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Albayrak, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

''Kendisine muvaffakiyetler diliyorum''

Vekil Gürcan, ziyaretin ardından ''AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevine atanan Gürhan Albayrak başkanımıza Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü, Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. AK Parti ailesinin bir ferdi olarak, emaneti üstlenen Gürhan başkanın Eskişehir’imizde partimizin çıtasını daha da yükselteceğine olan inancımız tam. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum, Allah hayırlı eylesin.'' dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi