Devlet bankası duyurdu: 400 bin TL taşıt kredisinin geri ödemesi Devlet bankası duyurdu: 400 bin TL taşıt kredisinin geri ödemesi

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy,  2023 yılı Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme çalışmaları sonucu Erişilebilirlik Belgesi almaya hak kazanan Halis Toprak Huzurevi, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Yunus Emre Sosyal Güvenlik Merkezi ve A.Ü. Yabancı Diller Yüksekokuluna belgelerini verdi.

Vali Aksoy belgelerini takdim etti

T.C. Eskişehir Valiliği; ''Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, 2023 yılı Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme çalışmaları sonucu Erişilebilirlik Belgesi almaya hak kazanan Halis Toprak Huzurevi, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Yunus Emre Sosyal Güvenlik Merkezi ve A.Ü. Yabancı Diller Yüksekokuluna belgelerini verdi.'' açıklmasında bulundu.

Eskişehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ise ''2023 yılı Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme çalışmaları sonucunda İl Müdürlüğümüz hizmet binası ve Yunus Emre SGM hizmet binaları Erişilebilirlik Belgesi almaya hak kazanmış olup, Erişilebilirlik belgeleri Sn. Valimiz Hüseyin AKSOY tarafından takdim edilmiştir'' açıklamsaında bulundu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi