Emekliye büyük şok: Bu emekliler 8 bin liradan fazla alamayacak Emekliye büyük şok: Bu emekliler 8 bin liradan fazla alamayacak

Buluşmada, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Çakırözer ve Konakçı, mahalle halkının beklenti ve önerilerini öğrenmeye çalıştı.

Buluşmada konuşan Çakırözer, Çifteler ilçesinin sorunlarına çözüm bulmak için aday olduklarını belirterek, mahalle sakinlerinin günlük yaşamını kolaylaştıracak projeler üzerinde çalıştıklarını söyledi. Konakçı ise, mahalle halkının ihtiyaçlarını dikkate alarak, belediyecilik hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmayı hedeflediklerini dile getirdi. Vatandaşlar da, mahallelerindeki eksiklikleri ve sorunları Çakırözer ve Konakçı'ya ileterek, çözüm taleplerini dile getirdiler.

"TARİH YAZACAĞIZ"

Çakırözer ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Bu akşam Çifteler Belediye Başkan Adayımız Zehra Konakçı ve örgütümüzle Alikan ile Ortaköy mahallelerimizde hemşehrilerimizle kucaklaştık. 31 Mart’ta Eskişehir’de Ayşe Ünlüce, Çifteler’de Zehra Konakçı ile tarih yazacağız!"

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi