Sivrihisarlı emekli öğretmen vefat etti Sivrihisarlı emekli öğretmen vefat etti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Gökmeydan Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katılarak iftarını mahalle sakinleriyle  beraber yaptı.

Milletvekili Çakırözer, iftar programına katılan mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet etti ve onların talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

Mahalle halkının günlük yaşamla ilgili konularını ve mahallelerine dair beklentilerini öğrenmek için zaman ayıran Çakırözer, vatandaşların sorunlarını gidermek için çözüm önerileri sundu. Ayrıca, iftar programı boyunca mahalle sakinleriyle birlikte dualar eden ve birlikte iftar açmanın mutluluğunu paylaşan Çakırözer, mahalle halkıyla arasındaki bağı güçlendirdi.

Programın sonunda mahalle sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Çakırözer, birlik ve beraberlik mesajları vererek, mahalle sakinlerine teşekkür etti.

"Ramazan birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırsın"

Çakırözer, şu açıklamada bulundu; "Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt ile Gökmeydan Mahallemizde iftar sofrasında hemşehrilerimizle buluştuk. Ramazan birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırsın."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi