Nakite sıkışanlar dikkat: Bu banka anında 45 bin TL ihtiyaç kredisi verecek Nakite sıkışanlar dikkat: Bu banka anında 45 bin TL ihtiyaç kredisi verecek

Eskişehir CHP Milletvekili Utku Çakırözer ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç katıldı.Evrensel Gazetesi okurlarıyla dayanışma kahvaltısında bir araya geldi. Etkinlik, Evrensel Gazetesi'ne destek olma amacını taşıyarak, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirdi. 

Dayanışma kahvaltısında Utku Çakırözer, Evrensel Gazetesi okurlarıyla bir araya gelerek, basının özgürlüğü, haber alma hakkı ve demokrasiye olan inancın önemine vurgu yaptı. Eskişehir halkının Evrensel Gazetesi'ne duyduğu desteği ve bu destekle birlikte büyüyen dayanışma ruhunu ön plana çıkaran etkinlik, medya çalışanlarının emeklerini takdir etme ve koruma amacını güçlendirdi.

Çakırözer yaptığı açıklamada "Eskişehirimizde Evrensel Gazetesi okurları ile dayanışma kahvaltısında bir araya geldik. Her türlü zorluğa rağmen haberden, gazetecilikten, emekten, emekçiden yana olan Evrensel gazetesi ile dayanışmayı hep birlikte büyütelim" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi