Eskişehir dahil 3 ilde operasyon: Milyonluk vurgun yapan şebeke çökertildi! Eskişehir dahil 3 ilde operasyon: Milyonluk vurgun yapan şebeke çökertildi!

Ailenin geçimini hayvancılıkla sağladığını belirten komşuları çok büyük üzüntü yaşadıklarını belirtirken, anne Döndü Demirtaş da gözyaşlarını tutamadı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce de mağdur ailenin yanlarında olduklarını belirterek gereken tüm desteğin sağlanacağını ifade etti. Ünlüce, “Daha acı bir tablo olmaması tek teselli kaynağımız. Ailemizin yanındayız. Gereken tüm destek verilecek. Tekrar geçmiş olsun” diye konuştu.

Ünlüce, "Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Recai Erdir ile birlikte Aşağı Çağlan Mahallemizde çıkan yangında evini, ağılını ve küçükbaş hayvanlarını kaybeden Demirtaş ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Geçimini hayvancılıkla sağlayan ailemizin ağılı Büyükşehir Belediyemiz ekiplerince en kısa sürede yapılacak ve kendilerine canlı hayvan ile yem desteği sağlanacak." dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi